O żłobku

Witamy w Elfiku

Żłobek „ELFIK” jest prywatną placówką stworzoną po to, aby zapracowani rodzice mogli wypełniać swoje obowiązki będąc spokojni, że ich pociechy są pod opieką wykwalifikowanej kadry pedagogów i opiekunek.

W żłobku opieką obejmujemy maluszki od 20 tygodnia życia do 3 roku życia.

W naszej placówce stawiamy na indywidualne podejście do podopiecznych, spełniając najwyższe wymagania rodziców dotyczące bezpieczeństwa, higieny i opieki. Zwracamy szczególną uwagę na stworzenie przytulnej i bezpiecznej atmosfery, aby każdy nasz maluszek czuł się u nas jak w domu.

 

Przy zapisie do naszego żłobka prowadzony będzie szczegółowy wywiad z rodzicami/opiekunami każdego dziecka, który ułatwi naszym opiekunom opiekę nad maluchami. Rodzice najlepiej znają swoje pociechy i bazując na ich informacjach dotyczących: pory spania, nocnikowania, przewijania, upodobań dziecka, w miarę możliwości pory przyjmowania posiłków dostosujemy do indywidualnych potrzeb każdego dziecka.

Podczas pobytu dziecka w naszej placówce mama lub tata w każdej chwili może zadzwonić i dowiedzieć się jak radzi sobie maluszek.

Specjalnie z myślą o rodzicach naszych maluszków organizowane będą również dyżury w dni wolne od pracy oraz dyżury nocne- śledzikowe, sylwestrowe.